| IceKing a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare in legatura cu asa zisul hack MK JOGO ori MK LOL folosit pentru a avea toate skinurile in jocul Leaque Of Legends. Este legal? Adica il putem folosii fara am primi ban ori ceva, eu am auzit ca da dar nu sunt sigur. Va rog raspundeti doar daca stiti! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Anton_Alexandru_Demian_1996 a răspuns:

Salut, MK LOL-ul nu este ilegal, fapt fiind ca este folosit de toti junglerii din gold in sus, si pentru skin-uri.Nimeni nu te v-a verifica pentru asta, si nu uita, daca vine careva si spune ca e de la riot, si cere parola, nu o da, Riot employees will never ask for your password while assinsting with you sau cum era aia, oricum, este perfect legal dar Riot nu il publica deoarece este un avantaj peuntru unii si dezavantaj pentru altiii. Sper ca am fost de folos!

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Logic ca nu este legal.De prins te poate foarte usor(din moment ce mklol se injecteaza in proces) doar ca pana acuma nu a fost niciun banwave pentru mk

| JohnnySilverhand a răspuns:

Nu este legal,dar nu te poate prinde.E un hack,deci e ilegal,am jucat si eu cu el, dar nu vad sensul, ori cu ori fara, la fel este, ii bun doar daca vrei sa vezi ce skin sa cumperi la campioni.