| Adrian_Denis_1990 a întrebat:

Am si eu o problema cu Metin2GX, am descarcat insatulul, l-am instalat, si am dat pe patch si mi-a dat eroarea aceasta : Unable to fild a version of the runtime this application. si mai sus pe bara scrie : Metin2. exe -.NET Framework initalization Error. am bagat din nou framerwork 4! si tot asa imi da! ce sa fac? dau funda +vot la care ma ajuta sa imi fac metinul

1 răspuns:
| Mada_Madalina_1969 a răspuns:

Mah trebuie sa dai de doua ori clic stanga nu de 100 de ori ca se intampla sa porneasca o bara invizibila si sa nu mearga
asa am patit si eu la united
mult noroc