| fasfasfasafas a întrebat:

Salutare, am un calculator destul de bun zic eu, si anume acesta http://i.imgur.com/MGL5PJd.png; dar totusi am instalat Far Cry 4 si cu toate optiunile la mediu mi se incalzea foarte tare, calculatorul era solictitat la maxim, nu ma puteam juca decat foarte putin timp, e ceva de facut? Nu veniti cu segestii gen sa sterg praful din interiorul lui..placa video e de 2GB...

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Si placa aia video, poti sa specifici un model ceva? Faptul ca ai spus ca are 2gb mi-e egal cu 0
FC4 este un joc next gen si necesita o placa video foarte buna.

| Vlad5631 a răspuns:

Ce placa video ai?