| DyNaM0 a întrebat:

Am un prieten care da 11 600 de rp pentru un cont de cs go. Daca credeti ca e teapa va pot arata dovezi cum ar fi ca mi-am luat dintr-o data skinnuri de 11 600 de rp si ce am vb cu el pe skype daca nu va conving va inteleg ca nici eu nu as crede un strain dar macar sa vedeti dovezile dupa nu ma supar. Daca sunteti genul care ma inebuniti cu photosop va rog dati ignore la postare. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| qq221133 a răspuns:

OK hai sa vedem, spune-i asa zisului prieten sa ma contacteze

http://steamcommunity.com/id/elixwarrior/