| YoooZoop a întrebat:

Salutare, as vrea sa ma apuc de metin2 iar. imi poate spune cineva un server care sa mearga? Preferabil romanesc, non hamachi si non stop ^^ Astept cateva servere tongue

Dau funditaaaa!

Răspuns Câştigător
| Cayus a răspuns:

Metin2GX sau metin 2 Light(GX poti zice ca e metin privat adevarat adica iti da ceva chestii MOCA dar nici prea multe e server privat adevarat in care te stradui putin sa faci lvl si bani(variaza ratele) si e supre noaptea cand cresti singur sau te duci la vreo nunta event si primesti globuri de transformare in mos craciun sau reaper[fiinte ce nu pot ataca] ) si light e cu chestii MOCA cam multe dar totusi te stimuleaza ca esti ras rapid daca nu te bagi din start tare