| luc4m4rio a întrebat:

As vrea sa ma apuc de YT....canal de GAMING, deoarece imi petrec aproape tot timpul jucand jocuri de toate feluriile. Editarea si timpul nu sunt o problema..as vrea doar sa-mi raspundeti al urmatorele intrebari :

1. Am niste casti de acest fel http://www.ozonegaming.com/product/rage-7hx/ doar ca sunt pe galben...si la microfon daca vorbeste careva pe fundal se aude.ce as putea sa fac in aceasta privinta?

2.Eu locuiesc in Germania dar vreau sa fac continut in limba romana..va fi asta o problema?

3.Sa joc jocuri de toate feluriile sau doar cele noi? Sai ori ce-mi place mie?

Daca mai aveti ceva sfaturi sa-mi dati va rog ziceti-mi :D

1 răspuns:
| Karabatic a răspuns:

1.Cand filmezi incearca sa fii singur in camera
2.Nu va fi nicio problema
3.Sa joci jocuri de toate felurile, fiindca asa vei atrage mai multi utilizatori, fani ai unor jocuri.
Asa daca pui videoclipuri doar cu 1 joc, gen Minecraft, FIFA, etc cum fac majoritatea youtuberilor nu o sa faci nimic nu
Sper ca te-am ajutat, si daca vrei sa-mi lasi linkul canalului tau
Bafta!