| Gheorghiță_Ciu_1998 a întrebat:

As vrea si eu un link de unde pot descarca Counter Strike Global Offensive care sa mearga. As vrea sa vad daca imi merge bine pe calculator pentru ca nu vreau sa-l cumpar de pe steam iar apoi sa vad ca nu imi merge. Dau funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa il iei de pe internet si sa-l joci online, am incercat si eu, + ca au foarte multe bug-uri cele de pe internet, nu au Update-uri. Iati-l pe Steam, ti se vor face Setarile automat sa-ti mearga jocul asa cum trebuie.

| Vasile_Ilie_1996 a răspuns:

Vezi pe TPB sau pe filelis.t