| JohnnyDepp a întrebat:

Salutare. Aveti idee cu cat as da un cont de 61 war corp cu
Puteri M2 AURA
M6VARTEJ
M4 IURES
6PCT IZBITURA
Iteme
Armura Zeului Dragon +8 full bonus 1500 pv pietrat+4 Eschiva, Protectie si Grabei
Rib+9 pgm 37 pietrat +4 Monstri si Fatala
Papuci, colier, bratara 1, 5k pv
Abanosi+9
Coif de fier+9
Scut leu +9
Si altele.

Total PV 14, 2k
Aparare 518

Acesta este contul.Eu lucrez foarte bine cu el.

5 răspunsuri:
| JohnnyDepp explică:

Dau funda

| JohnnyDepp explică:

Stiu ca magiile nu sunt bune o sa fac g-uri in vreo 2 luni

| JohnnyDepp explică:

De abia acum am invatat mai bine mt si acu mi-am dat seama sa bag carti pana la vara incerc sa fac p aura

| Dariusel97 a răspuns:

Eu mai mult de 70 roni nu as da pe el sincer are vrajile...

| Dariusel97 a răspuns:

Eu mai mult de 65 roni nu as da pe el, sincer frate la levelul tau trebuia sa ai cel putin un m8 asa eu am un cont 44, de fapt aveam m8 in primele 3 luni sa nu exagerez...Itemele sunt bune asa, dar nu merita! Nu are magiile frate eu mi-am spus parerea acum depinde de tine ce crezi, oricum bafta la vanzare!