| KolG a întrebat:

Salutare,Cand descarc metin2ro cand dau run imi apare o eroare care zice asa. The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program. Ce sa ii fac... apas pe donwloand si cand dau run pac apare asta si mai im aparea ceva inainte in in C la download. Dau FUNDA va rog

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu e bun jocul, are fisiere corupte / virusi sterge-l, nu e bun de nimic!

| KolG explică (pentru Jipa95):

Pai eu nu il am instalat cand dau dowloand de pe site-ul lor oficial si dau run imi apare eroarea aia ca n-am de unde sa il sterg am incercat sa il iau cu sticul de la un prieten si in timp ce se instaleaza imi da eroarea aia nu stiu, s-ar putea sa fie de la gameforge live ca am incercat sa il descarc separat gameforgelive-ul si tot asa zice...da dar ce sa ii fac?