| akedy a întrebat:

Salutare cine poate sa-mi spuna de ce cand vreau sa intru pe un server de minecraft build battle imi da : failed to login :invalid session(try restarting you game ) Pe alte servere de survival sau altceva pot sa intru, doar la build battle nu merge sad P.s: n-am cont premium

2 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Daca e server special de build battle, ti-ai raspuns singur, dar daca are mai multe minigame-uri, si merge sa intrii in hub dar nu poti la build battle, e de la server.

| SpikeSpigel a răspuns:

Ti-ai raspuns singur, nu poti juca fara cont premium, nu d-alea publice. Ai nevoie de conturi private happy