| seba66 a întrebat:

Salutare big grin Caut un driver radeon x1550 wddm pentru windows 7 32 bit cine ma ajuta primeste FUNDA

4 răspunsuri:
| JustSmileK a răspuns:

Foloseste programul Driver Genius Professional Edition, e foarte bun si cred ca o sa te ajute.

| seba66 explică (pentru JustSmileK):

Trebuie sa dau scan? caci am dat si mi-au aparut cateva drivere sa le instalez?

| JustSmileK a răspuns (pentru seba66):

Da, si apoi iti alegi tu de acolo din lista ce drivere vrei sa instalezi.

| seba66 explică:

Asa am facut dar problema e ca nu merge minecraftul si sunt nebun dupa acest joc... big grin