| lucianos222 a întrebat:

Dau funda! Pentru cei care joaca slrr (street legal racing redline) by jack v2 pre release 4; cum las masinile in jos? Nu stiu cum sa ma exprim altfel. adica garda sa atinga solul! Un raspuns cat mai urgent daca se poate! Multumesc!

1 răspuns:
| Infraverde a răspuns:

Tune Tool, dai click pe arcuri si ai "Ride Height" o setezi cum vrei, doar ca trebuie sa faci asta la fiecare roata, aceeasi inaltime, ca sa nu se vada prost si sa sara aiurea.