| Eddys a întrebat:

deci eu nu prea le am cu calculatoarele si vreau sa ma lamuriti si pe mine. am asa :
-Procesor : Dual-Core CPU E6600 @ 3.06 Ghz (2CPU's) ~3. 01ghz
- RAM : 4092MB DDr3
-Placa Video : AMD RADEON HD 5450 Aprox Total Memory 2809 MB... si am instalat The Sims 3, si nu pot sa zic ca imi merge perfect..il am dat la rezolutie maxima. dar parca mi se intrerupe din 4 in 4 secunde..cate putin. Ce sa fie? sa nu suporte cerintele? sau e altceva? Iar GTA San Andreas. uneori merge in reluare. Va rog sa mi spuneti, ce as putea sa-i fac?!

2 răspunsuri:
| sori88 a răspuns:

Poate ii pb cu driveru de la placa videp

| Eddys explică (pentru sori88):

Am instalat a 2-a oara driver-urle.