| Torreto a întrebat:

Salutare din nou TPU! Vorba este despre minecraft 1.8.1.Problema e ca cand ma joc pe el merge prea laguit.Cum rezolv asta? Dau funda.Si nu imi prea pasa cum se vede(sa se vada clar doar).

Răspuns Câştigător
| Darknogisaka a răspuns:

Incearca sa instalezi Optifine. Il iei de aici:
http://optifine.net/downloads
Dai dublu-click pe el dai INSTALL si dupa OK. Acum ar trebui sa apara versiunea 1.8-optifine.

2 răspunsuri:
| George_Lungu_1976 a răspuns:

Umbla la setari unpic.

| Torreto explică (pentru George_Lungu_1976):

Ce fraier esti doamne ce ii cu raspunsu asta? (umbla la setari unpic.) nici macar nu zici ce setari si nici macar nu e explicit de unde sa stiu eu la ce setari si unde... nu spune daca nu stii nobule.