| Ionut_Anton_1981 a întrebat:

Salutare fani TPU! V-as ruga frumos cei care va pricepeti la Minecraft sa imi spuneti si mie cum se creaza un item modat.De exemplu:O sabie modata cu sh 157 unb 157 Stiu ca trebuie sa ai acces la gm Daca imi spuneti cum sa imi fac un item modat dau Funda! Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| pr0fu a răspuns:

Nu m-am mai jucat minecraft de la 1.7, dar din cate stiu se faceau asa: /give {ench:[{id:, lvl:}]}

| TheCoolMouseK a răspuns:

Trebuie sa scrii așa: /give item 1 0 {ench:[{idsadsharpness este 16), lvl:157}]}