| N1GHTMAR3 a întrebat:

Salutare Fratilor! Ma puteti ajuta cu ceva? Uitati,imi trebuie sa gasesc un sv de metin pvm mediu sau asa un oik mai hard, dar sa fie minim ratele 150% care sa fie neaparat populat bine, sa aiba implementate sistemele de costume, peturi si mounti; sa nu cumva sa existe 6/7 si sa fie lvl maxim 150 sau mai mic si daca se poate sa fie iteme noi, care sa arate tare si din beta sa iasa si alta armura ff tare; dar sa mai si mearga sv-ul laughing). Care imi da un sv de mt cu mai mult de 70% din cerintele de mai sus dau funda, daca se potriveste 100% e si mai bine! Am pus la acesta categorie deoarece nu stiu de ce nu gasesc categoria Jocuri PC/Online. Scuze!

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Incearca metin2 Sony sau Alaska. Dar de ce nu vrei sa aiba 6/7? Ce anume nu iti place la serverele cu bonusuri 6/7?

| N1GHTMAR3 explică (pentru William):

M-am lasat de Sony de mult, dar de alaska chiar ieri, si de aceea caut alt sv.Nu-mi plac bnsurile6/7 pentru ca toti jucatorii au bnsurile astea de ff multe ori si ma pot omora ff usor sunt ca si modurile. De exemplu unul are pe toate itemele tare impotriva ninja si aparare impotriva ninja, caracter ce ma pun eu de foarte multe ori, si apoi eu nu dau in el dmg deloc, si cand imi da 1 skill eu is pe jos.
Te rog frumos sa imi dai si alte exemple de sv, ca eu am cautat dar nu is populate multe dintre ele, sau sunt prea vechi si s-au lasat multi.