| MaFro a întrebat:

Salutare.Imi puteti spune un joc survival pentru pc 2GB RAM, 512MB VIDEO, PROCESSOR INTEL CELEROM 3. 60GHz? Nu minecraft. Ceva in care sa mananci,sa bei, sa dormi...Dar nu cu impuscaturi.Sa faci tu topor,sapa, ceva gen minecraft dar nu in patratele.Dau funda mersi happy

5 răspunsuri:
| vidii a răspuns:

Ai putea incerca Unturned, e gratis pe steam

| MaFro explică (pentru vidii):

Vidii fara suparare, dar am zis sa aiba cat de cat grafica. Unturned are grafica mai nasoala decat minecraft...Dar mersi oricum happy

| vidii a răspuns (pentru MaFro):

Nu-i nicio suparare happy n-am fost eu atent la ceea ce ai scris
The Long Dark - e un open world survival game, explorare si supravietuire
Salt - explorezi si inveti sa supravietuiesti pe o insula
Stranded deep - asemanator lui Salt dar cu o grafica mai buna si alte chestii in +
7 days to die
Cam atatea mi-au venit in minte

| MachoManRandy a răspuns:

Subnautica.The Forest.Ark Survival Evolved.Cu toate ca sunt in Early Access sunt destul de bune.

| MaFro explică (pentru MachoManRandy):

Macho,imi plac jocurile tale dar nu sunt pentru ce am propus eu...