| TheWolf075 a întrebat:

Salutare. Joc si eu minecraft. Cind dau sa imi instalez un mod in Forge 1.7.2 merge. dar cind intru in joc imi da o greseala. Cica trebuie sa le reintstalez ca nu au putut fi pornite. si ma arunca din joc. ce sa fac ca sa imi mearga? Tot cu moduri.? Multumesc. Minecraft ( Fara licenzie )

1 răspuns:
| TUDORBOSS99 a răspuns:

Poți să instalezi aplicația Tehnic Launcher pentru mod packuri sau daca îi un mod simplu înseamnă că modul are o eroare și nu merge