| GamingAndYoutube a întrebat:

Salutare lume!
As vrea sa-mi dați și mie un nume pentru youtube!
Cel care îmi da un nume gen IHATEPINK sau ca alți youtuber populari voi da funda + un cont premium de minecraft.
Skype meu este davidzu44 pentru a ma contacta cu contul premiul.

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Da,uite iti mai dam si un ps4 cu placa de captura, un sistem de sunet 3d 7.1..vine in 3 zile prin posta...

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Hmm, gen Ihatepink: Pyrogamer, Hatefluffystuff, Pinkinator, Pinkgamer

| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

Am eu unul: Codrin Bradea:Satana este super are cam 150 sau 200k abonati si e foarte amuzant!