| EA5100 a întrebat:

Salutare lume,

Cum as putea sa filmez ecranul in timp ce ma joc, iar intr-un colt sa imi apara o portiune cu camera web? Ce program imi trebuie?

3 răspunsuri:
| Jock3r99 a răspuns:

Ezvid - ii dai acolo la setari avansate si bifezi Capture Webcam, dar nu mai stiu de unde l-am descarcat... cauti tu. tongue salut.

| BdyBluu a răspuns:

Cel mai bun e FRAPS.

| Teodor_Vladut_1997 a răspuns:

Saaau dai drumul la camera filmezi in timp ce te joci dai drumul si la un program de filmat desktop-ul aici tu stii cu ce alegi sa il filmezi... iar dupa un editor filmuletul care l-a filmat camera video il inserezi intr'ul colt al ecranului! ^.^ foarte simplu nu?