| AlinGabriel99 a întrebat:

Salutare lume! De ceva timp m-am plictisit de jocurile noi lansate si mi-a venit cheful de un M.M.O.R.P.G jucat in copilarie cu colegii(Metin2). Caut un server de Metin2 gen Metin2 Impact prin 2013(cred), inainte de donatii, un server de metin cu lvl max 105, evolutiile dupa ro, fara alchimie, fara pet-uri, fara curele si altele. Rog sa nu imi dati site-uri gen Just4Metin si daca se poate direct forum-ul serverului. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns:

Http://metin2anaconda.tk
Nu gasesti alchimie
Nici esarfe
Nici lycan
Si este non donatii!
Cauta-ma pe Facebook Metin Overthelimit, daca esti interesat.