| GambitSilviu a întrebat:

Salutare lume. Stie cineva comunitati de cs noi sau in cautare de staff priceput? Ma pricep ca designer, ma pricep si cu serverele ( am avut 3 servere) cunosc bine amxx & cvar. Pe scurt stiu de toate daca stiti anuntati-ma daca comunitatea e noua sau la inceput cu atat mai bine.

1 răspuns:
| Boss_Vasi_Vasi_1991 a răspuns:

Iti propun comunitatea mea http://vsp.zz.mu comunitate foarte smechera ii in cautare de : plaieri, sv de cs, clanuri, moderatori, administratori, @GambitSilviu daca vrei vino pe comunitatea mea si convinge-te cat de smechera este si vo propun la toti de aici care sunteti captivi pe forumuri din astea praf veniti pe al meu si o propun la niste admini care au experienta si care au grade mici pe forumurile care faceti voi reclama;) si nu-i forumgratuit! Ii IPB (IP-Board) si in ultimul rand cautam foarte multi Designeri adica GFX Team care au experienta in photoshop cs6! Nu mai astepta si vino ma vei gasi gu numele de " ♛THE^STALKER♛ " http://vsp.zz.mu