| ConstantinCosty a întrebat:

Salutare mebrii TPU.Am o rugaminte la voi si nu cred ca dureaza mai mult de 1 minut pentru citirea acestui anunt! Am un server de cs1.6 normal care se numeste pub.csbest.ro deci
connect pub.csbest.ro iar site-ul este
http://csbest.ro/forum/forumdisplay.php? 33-PUB.CSBEST.RO
Daca doriti sa intrati cu prietenii vostrii se dau admine free Haideti sa ma ajutati sa il populez ca nu va este greu.Bafta all

1 răspuns:
| Spydi a răspuns:

Incearca sa faci Campanii: top15 / sau admini pe redirecte sau chiar boosturi, incerca sa iti faci reclama pe siteurile speciale, sau bagati servererul intr-o comunitate mare: indungi, bsk, freakz, degeaba ai facut aici un post sunt sigur ca nu s-a uitat nimeni aici, mult succes cu serverul