| popescu400 a întrebat:

Salutare. Mi se blocheaza metin2. Acu 2-3 ani cand jucam nu se intampla, dar azi cand m-am reapucat, a inceput sa se blocheze din 2 in 2 min miscam putin se bloca, de fapt... se bloca cu tot cu PC, se debloca -bloca si tot asa. La alte jocuri n-am probleme.

Ce o avea thinking Fundita daca stie cineva si cum se rezolva sau de la ce e

4 răspunsuri:
| popescu400 explică:

1 GB ram. si nu am virusi din cate stie anti-virusu

| popescu400 explică:

Am constatat ca ain timp ce e blocat metinu, din 1 GB ram imi mai ramane 200 mb... cand nu e blocat metinu dar e deschis imi mai ramane 600 mb. ciudat

| MihaelaStyles a răspuns:

Nu stiu cum se rezolva dar s-ar putea sa ai virusi. Asa mi s-a intamplat si mie si l-am dus laa reparat, sau poate calculatorul tau nu are memorie pentru joc.

| mafiotu00 a răspuns:

Lasate iar de metinwinking