| victorrdg a întrebat:

Salutare. Nu stiu daca am ales prea bine categoria, aici sper sa gasesc niste raspunsuri cat de cat pertinente in aceasta categorie. Vreau sa invat limbajul de programare php si mysql. Stapanesc in proportii de 70% html si css. Rugamintea mea catre voi este urmatoarea, daca stie cineva sa imi dea un sfat de inceput, carti, cursuri. Nu ma refer la cine stie ce tutorial online postat de x si y online, vreau sa fac treaba aceasta la modul profesionist. Multumiri anticipate!

1 răspuns:
| Anutzzzaaa a răspuns:

Poti incepe prin a te uita la niste tutoriale, apoi niste carti, apoi vezi daca gasesti niste cursuri online... Apoi cand te simti pregatit organizeaza-ti tu un "examen" si autocorecteaza-te