| AdrianMady a întrebat:

Salutare prieteni am o problema legata de un joc anume se numeste left of dead 2 totul e bine si frumos
intru in joc se deschide dau single player imi aleg caracteru si harta dar cand dau start game nici o miscare deci practic merge sa dau start game se aude doar un click.pls cine ma ajuta dau o funda mare

3 răspunsuri:
| JuNNNkie26 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema... era din cauza placii video, dupa ce mi-am schimbat-o mi-a mers. Cauza e placa video.
Cu toate ca aveam cat cerea jocul, intram in game, iar cand dadeam Start game nu se intampla nimic, nu intra jocul, nu se bloca, nu nimic, la fel ca la tine... Fa-ti un upgrade la placa video!
Bafta!

| AdrianMady explică (pentru JuNNNkie26):

JuNNNkIe26 mersi mult meriti deplin funda bafta si sa o tii tot asa

| SkyRainb0w a răspuns:

1. Left for Dead 2 ***
2.Verifica sepc da la calculator, da grafica pe low. Poate nu ruleaza pc-ul