| Mc_Cosmy_1996 a întrebat:

Salutare. Recent am cumparat un pachet de hosting destul de scump de la godaddy pe termen de 1 an, si caut pe cineva cu un domeniu.ro sa incepem sa construim o comunitate big grin

Cine are un domeniu.ro si este interesat, sa ma contacteze big grin multumesc.

Rog seriozitate big grin

Hostingul dispune de absolut orice.

Ps: nu prea pot face rost de un domeniu.ro pentru ca locuiesc in uk...

Cine poate sa cumpere unul, sa ma anunte inainte, sa decidem numele. Multumesc big grin

1 răspuns:
| TheKingBacca a răspuns:

Te asigur ca toata lumea e tepara. Daca ai un prieten in Romania ii spui sa-ti cumpere domeniu, pe TPU nu faci nimic.