| imDany a întrebat:

Salutare stiti cumva un Shooter Foarte misto cu adventura si din astea da sa imi mearga la urmatoarele cerinte:

Procesor Intel 3. 0Ghz

Ram 1.5Gb

Placa video Nvidia Gforce 512Mb

Windows Xp Sp3

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! In primul rand ai putea sa-ti schimbi Windows-ul, pentru ca XP-ul numai are suport de la Microsoft din 8 aprilie 2014, si chiar si cu antivirus ia foarte usor virusi. Poti incerca: Far Cry 1 si 2, CS (1.6, Source si altele), Battlefield Play4FREE, Warface, Battlefield Bad Company 1 si 2, Call of Duty (pana in Black Ops), Roller Coaster Tycoon 3 (nu este shooter dar mie mi-a placut foarte mult). Din jocurile de mai sus Battlefield Play4FREE si Warface sunt gratuite, trebuie sa le descarci. Dupa ce ai instalat Battlefield Play4FREE trebuie sa intri pe site-ul jocului (de unde ai descarcat jocul), sa iti faci un cont si sa dai play. Nu iti va aparea nici-o iconita cu Battlefield Play4FREE pe desktop. Va trebui mereu cand vrei sa joci sa intri pe site si sa dai play. Si multe altele gasesti pe Kongregate, sau direct cautand pe google. Vei avea nevoie de UnityWebPlayer ca sa le poti juca. Uite cateva jocuri browser (direct pe net): Ballistic (pe Kongregate), Red Crucible 2 (pe Kongregate), Contract Wars (pe Kongregate), Rush Team, BeGone, UberStrike. Funda?