| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, tocmai ce am mi-am luat WWE 2k15 si l-am instalat normal dar nu pot sa intru pe el pentru ca imi da urmatoarea eroare : http://prntscr.com/71duux
Stie cineva ce pot sa fac? (am windows 7, x86)

2 răspunsuri:
| BobocNicolas1995 a răspuns:

Nu-l poti avea cu acest calculator or schimbi wondows-ul or iti iei calculator nou.Imi pare rau dar asta e

| Dănuț_Daniel_1997 a răspuns:

Salut, jocul ruleaza pe 64 de biti iar tu ai 32.
reinstaleaza-ti windowsul si baga unu de 64 de biti si nu uita cerintele jocului
Procesor: AMD Athalon x2, Intel core 2 duo, Intel core i3
Rami: 4GB DDR3 ( recomandat 8 ca sa te joci la rezoluti maxime)
Placa video: Placa video sa-ti fie de minimum 1GB. happy