| razor10 a întrebat:

Tocmai ce mi-am facut un server de sa:mp Roleplay si deschid "samp-server" se deschide serverul intru in el mi-am dat admin etc. dar dupa vreo 5 min mia pare "Server restar...no connect etc" tot incearca sa se conecteze dar nu merge.Il bag in bara (jocu) si vad ca programul ala "samp-server" s-a inchis singur..de fiecare data cand mia pare aceeasi chestie "samp server" este inchis.
Ce pot face sa ramana deschis "samp server" ca sa pot tine serverul deschis? Daca ma ajutati sa rezolv aceasta problema va dau funda si admin!

1 răspuns:
| TheRunner a răspuns:

De admin nu am nevoie contacteaza-ma la : therunner.run1