| Caraibe42 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru jucatorii de Minecraft.

Mi-am creat propriul skin si am vrut sa il folosesc. L-am adaugat in resourcepack dar toti cei cu skin default il au. Cum pot face sa folosesc doar eu acel skin. Tin sa mentionez ca am minecraft cracked si nu il gaseste daca pun numele Skin-ului.

Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| AleXu224 a răspuns:

Cumpara minecraft daca vrei skin kiddo

| KawaiiKiller a răspuns:

Daca ai Mc-ul piratat si vrei sa joci cu skin e cam imposibil din pacate, daca il bagi in resource pack, tu ii vezi pe toti cu acel skin dar toti ceilalti te vad pe tine cu skin default, eu zic sa scoti skinul si sa joci cu default sau sa cumperi jocul de pe g2a unde este mai ieftin