| J0keR1797 a întrebat:

.. Acum 1 an m-am jucat league of legends iar acum m-am reapucat din nou si nu mai stiu contul si emailu pe care aveam contul stiu doar parola mai pot reusi sa il recuperez? daca da ajutati-ma va rog...

3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Ca sa poti sa iti recuperezi username-ul trebuie sa trimiti o cerere la unul din aceste link-uri (depinde care zona ai ales-o pentru ati face contul).
https://support.leagueoflegends.com/......-username/

| J0keR1797 explică:

Citeste mai bine am zis ca nu mai stiu username si nici email pe care am facut stiu doar numele invocatorului

| J0keR1797 explică:

Si am uitat sa spun ca mai stiu si parola