| ChocolateNeko a întrebat:

Am avut minecraft 1.8 dar mi s-a stricat si acum imi merge doar demo. Stie cineva va rog un site unde sa iti descarci minecraft gratis si fara cate aplicatii?

3 răspunsuri:
| LaccboGaming a răspuns:

Nu stiu daca te referi pentru pc sau telefon dar uite aici pentru pc : http://keinett.com/sponge.php

| ChocolateNeko explică:

Mersi dar ma refer la calculator

| Nilvan_Nidia_1990 a răspuns:

Daca spui pe telefon : poti descarca 1Mobile Market, daca nu il ai, dupa sa cauti Minecraft si iti arata acolo mai multe, dar tu pui pe pocket edition, e taiat peste pret si scrie FREE. Daca spui pe calculator nu stiu. Eu am avut pe telefon. Sper ca te-am ajutat.