| johannes a întrebat:

Am bagat 5 euro pe steam si nu merge sa folosesc marketu. Stiti cumva ce e de facut? Nu pot cumpara sau vinde nimic, am doar cs go. Astept pareri!

1 răspuns:
| FaraNumePls a răspuns:

Salutare, cu siguranță este vina lor, din păcate nu stiu ce ai putea face decât să nu mai intri pe site-ul acela niciodată și acei bani lasa-i, prefate ca nu s-a întâmplat nimic.
Dar dacă nu ești genul poți să cauți un nr de telefon si sa te plângi mai departe ca poate o sa ți se rezolve problema.
Succes happy