| Peter920 a întrebat:

Salutare TPU, am instalat gta 4 si cand intru in joc si apas start jocul nu mai porneste, imi arata numai personajele acelea si gata.De ce oare care o fi problema?

4 răspunsuri:
| Peter920 explică:

Este descarcat

| Andrei02132 a răspuns:

Ce calculator ai? Ne poti da mai multe detalii despre procesor, placa video? Si despre problema?

| Peter920 explică (pentru Andrei02132):

Toshiba satellite c850, procesorul este Intel pentium b950 2.1Ghz,ramul de 4 gb ddr3 si placa video Intel hd graphics 2000.Cand intru in joc totul merge pana la momentul unde dupa ce apesi pe start si iti arata personajele din joc si mai departe nu merge.

| Andrei02132 a răspuns (pentru Peter920):

Jocul este cumparat sau descarcat?