| KaMpEr a întrebat:

Am niste intrebari legate de Minecraft 1.7.2:
1.Pe un server Vanillia playerii au acces la /tp,/gamemode,/gamerule, comenzi de genul asta?
2. Unde as putea posta un server de Vanillia?

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Nu vreau sa ai spun numica lu tipu cu $.
1.Au acces numai daca setezi tu la acel player /op si daca vrei sa il scoti/deop(ca sa setezi anumite comenzi trebuie server bukkit si un plugin care scrii in el ce sa faca fiecare comanda si rank)
2. Facebook, youtube(trailer, cinematic) etc

1 răspuns:
| ReDoNe2910 a răspuns:

Pe $ervere publice. Nu nu au acce$ au doar Adminii de la moderator in $u$...Dar pe un $erver facut de tine cu acce$ la ele. au acce$. $i nu poti po$ta tu unul decat daca plate$ti. intra aici daca vrei $a cumperi un $erver. minecraft-romania.ro 7 euro pe luna. dar trebuie $a fii pe calculator NON-$TOP