| DARIUSH2001 a întrebat:

Am o intrebare. Am steam si mi-am descarcat Team Fortress 2. Problema e ca nu m-am mai jucat de o vreme si cand am vrut sa intru a inceput sa mi-l instaleze. De ce? De ce s-a sters? Va rog ajutor mi-am pierdut toate achevmenturile si itemele. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| GGUESS a răspuns:

Pai poate se sterge automat daca nu intri un timp mai lung pe el! si apoi automat se instaleaza!

1 răspuns:
| oananecula a răspuns:

Pentru ca ai IP dinamic!

Daca nu cineva a umblat in el, un prieten o ruda si din greseala poate...