| Al3xInHo a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare foarte importanta pentru mine, cand intru in gta 4 nu se intampla nimic, nu imi da eroare, nu deschide jocul stiti ce sa fac? Funda +VoT Va rog!

Răspuns Câştigător
| KingMidas a răspuns:

Gta 4 (originalu) adica jucat in single e un *** de lagger si buggs!

5 răspunsuri:
| doarintrebatima a răspuns:

Nu are nimci Windows XP cu gta Am avut Gta 4 si am mers perfect pw Windows XP!

| Jynque a răspuns:

Poate Pentru Ca Ai Windows XP, Si Gta 4 merge doar pe Windows Vista si Windows 7.

| Al3xInHo explică:

Nu, am windows 7... daca stii un crack cv care sa mearga, te rog lasa un link sau o rezolvare daca ai.

| Al3xInHo explică:

Dar ce sa fac va rog ajutati-ma!

| Al3xInHo explică:

Corect e un joc de ****