| StefanutzX a întrebat:

Am o intrebare: mi-am facut un server de metin2 privat cu Hamachi ca sa ma joc cu un prieten...si am urmat toti pasii...si mie imi merge, dar lui ii da " Server indisponibil" mentionez ca avem acelasi Client " by Abesgaara v3.5 ", ca ne-am conectat la hamachi, si ca am bagat IP`ul meu de la hamachi la el in "mc`ul" din folderul lui cu clientul. nu stiu ce sa fac, va rog ajutor!
Dau funda!
multumesc anticipat!
si mentionez k e destul de urgent

1 răspuns:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, am avut si eu aceeasi problema tot ce trebuie sa faci e sa configurezi port forwarding. Uite aici un tutorial :
http://www.youtube.com/watch?v=e3Tbk2OiB-I.