| DragosteFelinar69 a întrebat:

Am o problema cu CS:GO-ul.
De cand am cumparat cs-ul am stiut ca este un joc peste pc-ul meu(am un pc din 2012 cu pentium dual core 2. 20ghz E2200 si o placa video amd radeon hf 4300/4500 series, de abia am reusit sa storc 40 fps constant)
Revenind, jocul imi da freeze-uri random si as vrea o solutie daca se poate...

Răspuns Câştigător
| MooN204 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, e posibil sa fie temperatura procesorului, verifica temperatura cand esti in joc si cand nu esti in joc