| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu mouse-ul, cand il misc in Cs 1.6 sau CS:GO mi se misca in delay oare de ce?

Răspuns Câştigător
| cezarlacatus a răspuns:

Performantele calculatorului satisfac cerintele jocului? Daca pe desktop se misca ok inseamna ca mousul nu are nici o problema.Incearca sa umbli pe la setari din joc si dai grafica foarte mare vezi cum se misca apoi grafica ultra low si te uiti iar. Daca sesizezi o schimbare majora inseamna ca ceva nu e in regula cu performantele calcului.Cu toate acestea daca rulezi csgo ar trebui sa se miste super ok 1.6. Sincer trebuie sa te uiti daca numai la jocuri iti face faza asta...mousul daca ar avea o problema ar fi aparut oriunde ai lucra asa ca e din soft sau performante.