| AlleexxNeoN a întrebat:

Am o problema in legatura cu GTA V. Am achizitionat jocul cand a aparut (detin CD-urile), si a mers perfect. Acum cateva zile am reinstalat windows-ul, am pus iar GTA 5-ul, am asteptat 5 ore si cand sa intru in el: Please Run PlayGTAV.exe. Era o eroare err_no_launcher, sau ceva de genul. I-am pus crack, dar pot juca doar offline. Ei bine, pe mine nu ma intereseaza offline-ul. Vreau sa joc online, dar nu pot din cauza acestei erori. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| terorvlad a răspuns:

Du-te pe siteul oficial si intreaba acolo, sigur te vor ajuta cei de la Rockstar

| Carantina321 a răspuns:

Cauta pe net. eroare ca sigur au mai patit si altii asa.