| george10 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema. incerc sa-mi descarc hack pentru ConQUIZtador, am gasit unde, am inteles ca trebuie sa-mi descarc net framework 4, si winpcap, iar apoi sa utilizez Mozilla Firefox, le-am descarcat pe ambele, dar cand intru in Conquiztador Trainer, imi da o eroare in care pot apasa "Send Error Report" si "Don't Send", ce pot face? Am un coleg care are aceeasi versiune, el mi-a spus ce sa fac, si lui ii merge. funda + vote

3 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

Am facut si eu si nu merge cred ca programul asta trebuie sa îl faci tu.

| george10 explică:

Pai da dar un coleg il are, am jucat cu el imi dadea toate raspunsurile exacte, de la el il am. Oare o fi din cauza Windowsului?

| mossano3000 a răspuns:

Trebuie sa instalezi conquiztador treiner in mod administrator ca am si eu si asa am facut dar daca nu iti merge nici asa atunci trebsa reinstalezi windowsu..parerea mea