| sinnz a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare mi-am instalat gta iv si imi merge in reluare nu excesiv dar merge... ce setari si patchuri imi spuneti sa-i fac la : 4 gb ram, procesor AMD Athlon(tm) X2 Dual Core QL 62 (2CPUs) 2.0GHz, placa video Ati radeon hd 3200 400 mhz 1659 mb integrata... mersii

Răspuns Câştigător
| Thesmartlucky1 a răspuns:

Incearca sa dai toate setarile la minim si apoi vezi cum se comporta. Daca se misc de 10000% mai bine ca inainte, atunci va trebui sa ii mai maresti putin setarile, apoi vezi cum se comporta si tot asa.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ia un calculator ca lumea. Ce ai tu e laptop de office/internet, nu de jocuri!

| tr3yyg a răspuns:

Eu am Intel 3.80, nvida geforce 9800gt 2gb, 8 gb ram!