| SlEpPyJoaca a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o mica problema:
-Ma joc minecraft si acum o saptamana am vrut sa filmez MCSG, ok totul bine, cand am intrat pe minecraft si am pornit Mirilis Action! am observat ca aveam doar 30 de FPS-uri nu crestea, bu scadea
Acum intrebarea mea este daca ma puteti ajuta sa remediez problema, eu cand ma jucam inaintea aveam 400-450 FPS-uri fara Shader
Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

In primul rand ar putea ca Action sa ia mult din resurse dar am inpresia ca limiteaza jocul la aceleasi FPS-uri ca si filmarea.Eu nu am vazut vreodata o asfel de optiune dar nici nu am updatat de mult timp.Doar documenteazate.

| SlEpPyJoaca explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Nu e de la action sigur si cand nu filmez e la felwinking

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru SlEpPyJoaca):

Cauta is setari. Poate jocul limiteaza FPS-urile si in optiuni gasesti setarea.