| casper2o13 a întrebat:

Am si eu o problema., dupa ce instalez orice net framework imi da aceasta eroare:net framework 4.5.1 setup has failed, ce pot face pentru a merge?
Funda + Vot(pentru cel mai bun raspuns)

1 răspuns:
| alexb123 a răspuns:

Net Framework 4.5.1 suporta doar systemele de operare de la Windows Vista pana la Windows 8. Daca ai cumva Windows Xp nu iti va merge, Incearca o versiune mai veche. Daca totusi ai un Windows mai nou incearca sa iei versiunea care suporta sistemul de operare. De exemplu daca ai sistem de operare bazat pe 32 de biti ia versiunea pentru 32 de biti. Daca ai pe 64 ia versiunea pe 64 de biti.
Sper ca te-am ajutathappy