| Ionut97oancea a întrebat:

Salutare TPU am un server de minecraft si nu stiu cum sa fac intra asa fel sa nu se trimita itemele de pe o lume pe alta! Est un plugin ceva? Multumesc!

7 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Adica? Ce lumi?

| Ionut97oancea explică (pentru TiberiuFasole):

Am lumea survival si vreau sa mai fac o lume sky-pvp si daca ma duc pe lumea skypvp se trimit si itemele care le am la mine din lumea survival!

| TiberiuFasole a răspuns (pentru Ionut97oancea):

Cu ce plugin ai facut lumea SkyPVP?

| Ionut97oancea explică (pentru TiberiuFasole):

Am luat-o de pe net!

| TiberiuFasole a răspuns (pentru Ionut97oancea):

Nu merge asa, trebuie sa iei plugin-ul multi worlds si sa pui acolo lumea.

| Ionut97oancea explică (pentru TiberiuFasole):

Daca creez lumea cu multi worlds nu se trimit itemele de pe o lume pe alta?

| TiberiuFasole a răspuns (pentru Ionut97oancea):

Nu, cel putin asa ar trebui.