| Githe a întrebat:

As dorii sa ii intreb pe cei care se pricep in calculatoare gaming, si in jocuri daca aceste componente:
Procesor: AMD Athlon II X4 750k
Placa Video: Radeon HD 7750 DDR3
Ram:4GB
Sunt bune pentru jocuri de genultonguerototye 1, 2,Just cause 2, Assain Creed toate,Saint's Row 3, Mirror's Edge,Gta4, Sleeping Dogs etc.Adica ruleaza bine, cu fps ridicat? Vreau sa mentionez ca rezolutia maxima este 1280x1024 si la grafica nu vreau neaparat Ultra sau high ci medium spre high.Intrebarea mai scruta este? Merg bine jocurile si sunt bune componentele la gaming? Deoarece o sa-mi cumpar un calculator cu aceste componente si vreau sa fiu sigur ca sunt bune. Funda uriasa celui mai serios raspuns.

1 răspuns:
| xyzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Este bun, de fapt foarte bun, cred ca ti-ar merge si Far cry 3 pe o grafica mai low.