| DaimlerAG a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru Laptop Dell cu i3-4030U 1.90GHz 1.90GHz 4GB RAM si Intel HD Graphics 4400?

Răspuns Câştigător
| AKARA0 a răspuns:

Slabut man...
Gta Sa
Gta 4 [Putin scadat]
Gta vice city
Half life 2
G-mod
COD 4 modern warfare
Flatout 2
Cs 1.6
Minecraft
Sniper ghost warrior

Cam atat la ce ai tu, si ti-ar mai trebui si o pasta daca vrei sa-ti mearga brici toate jocurile

1 răspuns:
| intrlp a răspuns:

E cam slab calculatorul tau la sunet si ram.Va trebui sa joci anumite jocuri la low.Iti recomand:assasins creed 4, rogue, freedom cry, hitman absolution, call of duty black ops 2, GTA SA, 4 si EFLC, Far Cry 4 are multe schimbari fata de 3, Battlefield Hardline(toti se plang de 4)3 sau bad company 2(multi zic ca e cel mai bun), minecraft.S-ar putea sa se supraincalzeasca si inchide, deci o pasta termoconductoare e buna.