| XxRemixGabriel2013xX a întrebat:

Salutare, TPU! Ce jocuri jucati?

Răspuns Câştigător
| veX0r a răspuns:

Acum încerc să-i dau de capăt jocului Mafia 2, evident, am început Mafia 2 după ce am terminat campania primului joc Mafia care este un masterpiece.
După ce termin Mafia 2 cred că voi începe seria Assasin s Creed pentru că sunt foarte multe jocuri din serie și vreau să-i urmăresc atent evoluția.

Iar după văd eu...

Mai joc Call of Duty 2 și FlatOut 2 Multiplayer cu o comunitate căruia nu-i dau nume.

Și cam atât, nu sunt gamer de excepție, dar o fac când n-am de lucru!

big grin

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Counter-strike 1.6, PlanetSide 2, Skyrim si Assassin's Creed 4.

| ZethKode a răspuns:

Hei! In acest moment ma chinui sa-i dau de capat lui Batman: Arkham City, apoi am in lista Hitman: Absolution, Borderlands 2 si Red Faction: Armagedon. Ca si multiplayer ma joc Call Of Duty si League Of Legends. Jocurile care mi-au placut cel mai mult pana acum au fost: Far Cry 3 (o poveste de exceptie, cu un gameplay si o grafica pe masura), The Elder Scrolls Skyrim (numele spune totul), Red Dead Redemption (cel mai tare joc pe care l-am jucat, aproape ca am plans la sfarsitul jocului), The Last Of Us (cel mai tare joc exclusiv pentru PS3) si, cireasa de pe tort GTA V (Game Of The Year pentru mine si cred ca pentru multi altii). Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GTA V, Assasins Creed 4 Black Flag

| Skilline2012 a răspuns:

-Dead Space
-NFS
-SA:MP
-XTCS
-ETC.

| bobby2002 a răspuns:

Nfs,rpes